Ogrzewanie nadmuchowe

Pragniemy Państwu zaoferować kompleksową usługę polegającą na zaprojektowaniu, wykonaniu i serwisie instalacji ogrzewania nadmuchowego. Ogrzewanie nadmuchowe ma na celu podgrzanie powietrza i rozprowadzenie go poprzez instalację kanałową do wybranych pomieszczeń w budynku.

Zasada działaniu systemu instalacji ogrzewania nadmuchowego jest bardzo prosta. Po uruchomieniu instalacji powietrze ogrzane przez nagrzewnicę gazową kierowane jest do wybranych pomieszczeń w budynku poprzez kratki nawiewne, w tym samym czasie przez kratki wywiewne pobierane jest powietrze z budynku, które jest transportowane z powrotem do nagrzewnicy.

Ogrzewanie nadmuchowe jest bardzo elastycznym sposobem grzewczym. Oznacza to że możemy je stosować w praktycznie każdym budynku z przyłączem do sieci gazowej lub innego źródła gazu. Ogrzewanie nadmuchowe doskonale nadaje się do budynków użyteczności publicznej oraz do obiektów o dużej kubaturze.

Co zyskujemy decydując się na ogrzewanie nadmuchowe?

  • Kompleksową instalacją, która może spełniać funkcję ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, nawilżania oraz oczyszczania powietrza
  • Większa funkcjonalność pomieszczeń dzięki braku grzejników
  • Automatyczną i bezobsługową pracę instalacji